ועד הורים

ועד ההורים המרכזי הינו גוף הנבחר על ידי קהילת ההורים אחת לשנה. אנו ב"גבעולים" רואים את ההורים כשותפים בתהליך החינוכי בבית הספר, מתוך כבוד הדדי ותקשורת משמעותית. מטרת ועד ההורים המרכזי לקדם יחד עם הנהלת בית הספר וצוות המורים את מטרות ביה"ס ולדאוג לטובתם ורווחתם של הילדים.

 

דבר יו"ר ועד ההורים המרכזי

 
תלמדים והורים יקרים,
אנו פותחים את השנה עם 520 תלמידים ותלמידות בגבעולים.
נברך את תלמידי א' הנרגשים, ברוכים הבאים לקהילת גבעולים, לכם ההורים אני מבטיחה לסייע ולאחל שתהא זו שנה רצופת הנאה וגאווה ושכל ציון והישג יתקבלו באהבה. אני יודעת שהשינוי גדול עבורכם, אך כולנו כאן למענכם ולמען הילדים והילדות נלווה ונעזור.
תלמידי כיתות ב' היקרים, השנה תקבלו את התורה בטקס מרגש ותתחילו ללמוד מהספר הקדום והמדהים שלנו, מאחלת לכם הנאה צרופה.
לשכבה ג' הבוגרת, השנה תלוו את ילדי הגנים ותזכרו איך אתם הייתם בגן ואיזו כברת דרך עברתם מאז ועד היום.
לשכבה ד'  אאחל לכם שנה מוצלחת בלימודים, השנה תחזקו את החברויות ביניכם יותר ותתגבשו יותר ככיתה, תיהנו מכל רגע.
שכבה ה'  3 כיתות השנה בשכבה ואנו מרגישים את צמיחתכם, אתם תלוו את תלמידי ב' ותחשפו למקצוע הגאוגרפיה לראשונה, מאחלת לכם לימודים מהנים ומעניינים.
שכבה ו', תחילתה של שנת בנות המצווה וההתנדבות במשמרות הזה"ב, בערים אחרות בארץ זוהי שנת סיום בית הספר היסודי, אצלנו בגבעולים זהו שלב נוסף לבגרות ואחריות שתיקחו במהלך חייכם.
שכבה ז' , אתם כבר וותיקים ובטח מרגישים בטוחים ונינוחים, השנה תחגגו את בני המצווה בטקס מרגש ומשמעותי בחייכם. השנה גם תחשפו ללימודי הערבית, לימודים חשובים לעתיד שלכם ולכולנו כתושבי מדינת ישראל. אברך אתכם בשנה של יצירתיות, עשייה והנאה, שנה מלאת מוטיבציה לטפס בסולם ההצלחה. ושכבה ח' היקרה, אני זוכרת את היום הזה בדיוק כשאתם עליתם לכיתה א' והתחלתם את מסלול הלימודים בגבעולים, ואני אתכם. מאחלת לכם שנה רצופת חוויות וזיכרונות מצטברים ושנה מוצלחת בהישגים, בסוף השנה אתם מסיימים ללמוד בגבעולים ועולים ללמוד בתיכון, עלו והצליחו.
לחברי הורי בית הספר, ההורים נציגי ועד ההורים המרכזי ונציגי ועדי הכיתות, מודה לכם על האמון בי לאורך השנים ומאחלת שנה מלאת מוטיבציה וגאוות יחידה.
לחני וצוות ביה"ס היקר, אני מאחלת שנה של נחת וסיפוק מהעבודה, אני וחברי ההורים כאן לצידכם.
                               שתהא לכולנו ולכל בית ישראל!
 
                                                                                                       שלכם, נעמה יגאל,
                                                                                                      יו"ר ועד ההורים המרכזי,
                                                                                                              ביה"ס גבעולים, ר"ג.